Serwis maszyn budowlanych

Serwisujemy maszyny budowlane z terenu całej Polski i Niemiec.

Części nowe i używane do maszyn budowlanych

Największy wybór części do maszyn budowlanych.

Aktualności Hevitech

Przeczytaj ciekawe artykuły o naprawie maszyn budowlanych i nowościach z branży.

Szukasz dobrego i niedrogiego serwisu?

SERWIS I KONSERWACJA

Kompleksowo remontujemy silniki nawet ciężkich maszyn transportowych i budowlanych.

Jesteśmy bardzo mobilni dzięki naszemu warsztatowi na kołach, dlatego większość napraw potrafimy przeprowadzić w znacznej części u klienta, co zmniejsza koszty i skraca czas naprawy.

SPRZEDAŻ I WYNAJEM

Wiemy jak wiele potrafią kosztować przestoje w pracy, dlatego naszym celem jest minimalizacja strat związanych z możliwymi przestojami i tym samym pełne zadowolenie klientów z którymi współpracujemy.

CZĘŚCI ZAMIENNE

Zajmujemy się sprzedażą maszyn budowlanych, transportowych i hydraulicznych wiodących światowych producentów: Komatsu, Caterpillar, Doosan, Hyundai, Kubota.

Ponieważ na bieżąco pracujemy z takimi maszynami i blisko współpracujemy z ich dystrybutorami, możesz mieć pewność że dobierzemy sprzęt zgodnie z twoimi oczekiwaniami oraz w najlepszej możliwej cenie na rynku.

HEVITECH - JESTEŚMY ZAANGAŻOWANI W CIĘŻKIE OBOWIĄZKI

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży sprzedaż, serwis, naprawa i regeneracja maszyn takich jak: koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki, spycharki, wózki widłowe.

Trzon spółki tworzą trzej przyjaciele, których połączyła pasja działania w szerokiej branży sprzedaży i napraw maszyn oraz urządzeń przede wszystkim budowlanych, transportowych i załadowczych.

Doskonale wzajemnie się uzupełniamy a urządzenia które przeszły przez nasze ręce nie mają dla nas żadnych tajemnic. Zajmujemy się wiodącymi producentami takich marek jak:

  • Komatsu catepillar,
  • volvo,
  • liebherr.

WIZJA

Naszą realizowaną sumiennie od lat wizją są zadowoleni klienci, którzy prowadzą swój biznes bez zbędnych przestojów, strat finansowych i związanego z tym stresu. Chcemy by dzięki naszym umiejętnościom, fachowości, terminowości i przystępnym cenom za usługi firmy z którymi współpracujemy wzrastały, były stabilne i mogły wykonywać coraz większe zlecenia.

Misja

Od początku istnienia naszą misją była szybkość działania i solidność w wykonywanych usługach.
Ze względu na specyfikę rynku postawiliśmy na wykonywanie kompleksowych napraw bezpośrednio u klientów, skracając czas naprawy i pomijając pośredników.

bulldozer